تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

داوری یکی از ستون های جمعه سیاه/خواستار پیگیری همه جانبه هستیم

  پایگاه خبری آذربایجان|هواداران فهیم <a href= و پرشور تراکتورسازی" width="300" height="234" data-lazy-loaded="true" />

  به گزارش پایگاه خبری آذربایجان پس از حواشی دیدار تراکتورسازی در مقابل نفت تهران مباحثی مبنی بر عمدی بودن اتفاقات بازی و مهندسی مسابقات لیگ برتر مطرح شد که از طرف مسئولین کشوری ؛ فدراسیون فوتبال و حتی دست اندرکاران باشگاه نفت تهران تایید شد اما مسئولین ورزشی استان با تکذیب آن ها باعث ناراحتی بیشتر هواداران تراکتورسازی شدندچرا که با عنایت به پیگیری های صورت گرفته ، مسئولین فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان در قیاس با هیئت فوتبال و سازمان ورزش و جوانان استان نسبت به هواداران تراکتورسازی مهربان تر بوده اند.

  همزمان با حضور وزیر ورزش آقای گودرزی و علی کفاشیان در تبریز اعلام شد اشتباهات داوری مسلم و در نتیجه دیدار تاثیر گذار بوده است اما با توجه به شرایط تکرار بازی میسر نیست البته وزیر ورزش طی مصاحبه ای عنوان کرده است سلیقه شخصی او تکرار بازی است.

  اما جدای از بحث داوری برخی اتفاقات مشکوک نیز در تبریز رخ داده بود که بخاطر پرداختن به مسئله داوری کم رنگ تر دیده شد و همانطور که در تماس نمایندگان سازمان لیگ با برنامه زنده تلوزیونی مشخص بود تلاش آنها برای تکذیب این قضایا بخاطر عدم هماهنگی با شکست مواجه شده و باعث دلخوری بیشتر هوادارن شده بود.

  مشکل داوری آنگونه که مشخص است یکی از ستون های گرفتن جام از تراکتورسازی بود که با موفقیت در حال پایان یافتن بود اما بخاطر تیزهوشی هواداران تراکتورسازی با شکست مواجه شد و در ادامه حساسیت مردم برای احقاق حق باعث شد با بررسی بیشتر و ورود مسئولان کشوری مسئله داوری کاملا مشخص و هدفدار بودن آن ثابت شود.

  داور بین المللی با اشتباه خود نمی تواند ابتدا با عدم مدیریت بازی یکی از تاثیر گذارترین نفرات زمین را اخراج و پس از آن علی رغم حضور در دو قدمی صحنه ؛ کشیدن شورت و برهم زدن تعادل بازیکن را پنالتی اعلام نکند در حالی که بازیکن خاطی خود اعلام می کند که داور باید یک پنالتی به سود حریفش می گرفت.

  پس از ورود ریاست جمهوری و وزارت ورزش به حواشی و جریانات اخیر برخی ها قصد گمراه نمودن و سردرگم کردن مسئولین رسیدگی کننده به اتفاقات جمعه سیاه فوتبال را داشتند که گاها با دادن اطلاعات غلط یا تکذیب قضایا سعی داشتند روند پیگیری پرونده را کند یا متوقف کنند.

  خوشبختانه پس از مشاهده جدیت وزارت ورزش و سایر مسئولین در رسیدگی به وضعیت موجود برخی ها استعفای خود را تقدیم و برخی نیز آماده کرده اند البته عسگری علی رغم گفته ها مبنی بر استعفا توسط بالا سری ها کنار گذاشته شده است ضمنا پس از تحقیق و بررسی های تخصصی مشخص خواهد شد پسر تونی نمی تواند به عنوان اعلام کننده دروغ کثیف در ورزشگاه معرفی شود چون نه اینترنتی وجود داشت نه ارتباط تلفنی و نه اینکه پسر تونی به زبان ترکی یا فارسی مسلط باشد تا اطلاعات غلط به هواداران و تماشاگران بدهد.

  ما به عنوان یکی از نمایندگان رسانه ای هواداران پر شور و فهیم تراکتورسازی که حالا با احساساتی زخم خورده پیگیر رخداد های ورزشی خواهند بود ؛خواستار پیگیری سریع ؛ همه جانبه و دقیق ضمن برخورد با خاطیان هستیم تا درس عبرتی باشد برای دیگران.

  منبع:پایگاه خبری آذربایجان

   


  تبریز شهر رویاها
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 31 ارديبهشت 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 26 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158713
 • بازدید امروز :163683
 • بازدید داخلی :8937
 • کاربران حاضر :177
 • رباتهای جستجوگر:406
 • همه حاضرین :583